O produkcie

Tylko u nas możliwość oryginalnego ułożenia podłogi stylem mieszanym (różne wielkości i szerokości desek) sposobem dzikim (łączenia desek nie pokrywają się).


Sprawdź tutaj rozmiary desek w naszej ofercie!


dab1

Parkiety z drewna dębowego

Drewno dębowe to materiał bardzo twardy, ciężki i odporny na działanie wody. Jest najszlachetniejszym surowcem budowlanym wykorzystywanym do produkcji naturalnych podłóg. Nasze drewno pochodzi z polskich lasów.

 

 

dab2

Parkiety z dębu szczotkowanego

Drewno poddane specjalnej obróbce mechanicznej – starzone. Maszyna wybiera miękką część słoja pozostawiając twardą część nienaruszoną. Uzyskany efekt „wypracowanej” przez lata podłogi podkreśla jej urok.

 

 

dab3

Parkiety MEGAMONTANA

Jako jedyni w kraju produkujemy deski w rozmiarze 330 mm x 2450 mm, które są symbolem luksusu. To niewątpliwie najlepsze rozwiązanie dla osób ceniących sobie oryginalność i klasę. Możliwość wyboru barw oraz sposobu wykończenia sprawia, że nasza podłoga spełni wszystkie wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

 


Nasze parkiety nadają się na ogrzewanie podłogowe!


 

Parkiety Montana dębowe w skrócie

Deska dwuwarstwowa, szczotkowana z dwustronną fazą, olejowana, gotowa do użytkowania po przyklejeniu, nie wymaga cyklinowania.

 


Naturalny produkt!

Używamy naturalnych i ekologicznych materiałów, klejów i olejów.